15 detsember 2011

Muhedikule


See helesinine lilleke tervitagu Sind meie poolt ja soovigu Sulle palju õnne ja õisi, pungadest, lehtedest ja juurtest rääkimata!
Ja sellest, kuidas meie kandis igamees vandalisi kasvatab ning need yks teise järel õide puhkevad, kirjutan ma Sinu vandale mõeldes ykspäev eraldi posti. Just lahenes mu suur mure korraliku suhkruvaba fotoaparaadi (viimasele õnnestus vanemal tytrel magus kohvi peale läigatada) puudumise pärast, ja orhideejutt ilma pildita on ju nagu tort ilma suhkru ja jahuta.

3 kommentaari:

MUHEDIK ütles ...

Aitäh!

Kui Sa mu vandale mõtled, siis lisa mõned pisemad mõtted ka dendroobiumi kohta. Ühest olen ma osanud lahti saada, teise võiks ju ellu jätta.

nakisha ütles ...

tere, minu nimi on nakisha, ma tahan, et te kõik koos minuga tänaks seda meest, et ta mu kodus oma endise abikaasa taha taandas, kes viskas mind teisele naisele viieks aastaks. Alguses ei uskunud ma kunagi, et DR OGUDUGU suudab mul aidata mu teisele naisele oma EX HUSBANDi tagasi, aga kuna ma ikka armastan teda ja vajab teda oma elus. Töötan ja järgin DR OGUDUGU juhendust ja see üllatas mind, et pärast 3 Mu kiriku valimise päevad ja DR OGUDUGU'ga töötamine kutsus mu EX HUSBAND mulle palve minust andestama ja unustama kõik, mida ta mulle endiselt on teinud, et ta ikka armastab mind ... nüüd ise ja mu abikaasa täidavad kokku ja me oleme väga õnnelik meie uue eluga ... kõik tänu DR OGUDUGUle selle suurepärase töö eest, mida ta mulle on teinud ... luban alati jagada oma head tööd kogu laiale maailmale ja kui ükski keha on seal, kes läbib suhtelisi raskusi, peaks võtke temaga ühendust e-posti teel: drogudugusolutionspell@gmail.com või whatsapp +2349097050691
Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele probleemidele
(1) Kui soovite oma ex tagasi.
(2) kui sul on alati halvad unenäod.
(3) Tahad edutada oma kontoris.
(4) Soovite, et naised / mehed võtaksid pärast teid.
(5) Kui soovite lapse.
(6) Sa tahad olla rikas.
(7) Te soovite siduda oma abikaasa / naisega
igavesti sinu.
(8) Kui teil on vaja rahalist abi.
(9) Taimne hooldus.
 võtke DR OGUDUGU oma e-posti teel ühendust täieliku lahendusega drogudugusolutionspell@gmail.com

Anonüümne ütles ...


I have being hearing about this blank ATM card for a while and i never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day i discovered a hacking guy called morris . he is really good at what he is doing. Back to the point, I inquired about The Blank ATM Card. If it works or even Exist. They told me Yes and that its a card programmed for random money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and i still had my doubts. Then i gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions. praying and hoping it was not a scam i used the blank ATM CARD and it was successful i withdraw nor less than 10,000 dollar each every day the blank ATM CARD worked like a magic and now i have become rich and famous in my society, if you want to order for the blank ATM CARD here is there email address unitymorrisatmhackers1@gmail.com